• +90(544) 303 76 20
  • +90(212) 558 63 96
Şirket Profili
Günümüzde orjinal yedek parçanın fazlasıyla pahalı olması ve her zaman distribütör firmanın stoklarında hazırda bulunamaması gibi nedenler dikiş makinesi sahiplerini yeni arayışlara yönlerdirmiştir. Bu arayış onlara hem daha ucuz maliyette hemde en az orjinali kadar kaliteli ürünleri bulabilme yolunu açmıştır. Tabi doğru yerde aramışlarsa!.

Bizi artık ilk adres olarak gören müşterilermizin bazıları referanlarımız linki altında görülen firmalar aracılığıyla, bazıları eşe dosta sora sora ve bir çok firma da bizi internetten bularak gelmişlerdir.

Bu internet sitesini yapmaktaki ek başlıca amacımız ise firmalarla aracı olmadan iletişim kurabilmek. Sadece İstanbul'a değil tüm Türkiye'ye ürünlerimizi pazarlayabilmek.

Bizimle çalışan firmaların sayısı arttıkça ürün yelpazemizde aynı oranda artıyor. İlk başlarda deri ve mobilya makinaları için ürettiğimiz ve geliştirdiğimiz ürünlerin yanında şimdilerde iç giyim ve mayo firmalarınında isteklerini karşılamaktayız. Bu gelişme her tekstil sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak.

Sadece eskiyenin aynısını yapmıyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizin işinize daha çok yaracak şekilde de yapabiliriz. Yada siz nasıl bir şey istyorsunuz bize hayalinizde canlandırdığınız ürünü anlatın biz onu gerçeğe dönüştürelim.